Konkurs

1 czerwca to wielkie święto. Święto dzieci. Nie tylko tych małych, ale i dużych. W końcu w każdym z nas jest dziecko. Kiedy zaczęłam pracować postanowiłam zawsze kupować sobie coś z okazji Dnia Dziecka. Co roku więc pojawia się prezent ode mnie dla mnie. Zwykle jest to kolejna cegiełka do mojego hobby. Wymarzona.

Dziś, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, przygotowałam dla Was szybki konkurs, który wsparł mój ulubiony sklep z grami planszomania.pl. Mamy dla Was 2 nagrody: grę logiczną Geniusz Reinera Knizii (nagroda główna), oraz zabawną grę imprezową Zupa z Karaluchami (nagroda pocieszenia).

Waszym zadaniem jest przesłać drogą mailową odpowiedzi na poniższe pytania, na adres: scheherazade@wp.pl, do dnia 20.05.2014 do 23.59. Macie więc bardzo mało czasu. Wyniki ogłoszę dzień później. W mailu proszę również podać swoje imię i nazwisko.

Pytania:

 1. Podaj nazwę gry Reinera Knizii, która znajduje się w top 10 sklepu planszomania.pl
 2. Podaj nazwy 3 gier o karaluchach wydanych w polskiej wersji językowej.
 3. Podaj nazwę gry niedawno wydanej w Polsce, w której „grę rozpoczyna osoba, która ma krewnych w mafii”.

Cegiełka do Waszego hobby już czeka.

Regulamin konkursu.

 1. Konkurs jest prowadzony przez blog scheherazade.znadplanszy.pl zwany dalej Organizatorem.
 2. W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik bloga, zwany Uczestnikiem, który drogą mailową wyśle odpowiedzi na pytania konkursowe zawarte na stronie konkursu na adres wskazany przez Organizatora, do dnia 20.05.2014 do godziny 23.59. Warunkiem uczestnictwa jest podanie w mailu swojego imienia i nazwiska.
 3. Wyklucza się udział w konkursie członków rodziny Organizatora.
 4. Zwycięzcy konkursu oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie konkursu 21.05.2014 .
 5. Każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń do konkursu, ale tylko ostatnie zgłoszenie jest brane pod uwagę w czasie sprawdzania odpowiedzi.
 6. Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania zostanie wylosowany 1 zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną. Wśród pozostałych uczestników zostanie rozlosowana nagroda pocieszenia.
 7. Zwycięzca otrzyma nagrodę wskazaną na stronie konkursu. Nagroda zostanie wysłana przez sponsora.
 8. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej pocztą elektroniczną.
 9. W razie braku kontaktu ze Zwycięzcą przez tydzień od momentu ogłoszenia wyników nagroda ulega przepadkowi na rzecz sponsora.

Nagrody sponsoruje:

 

 

0 Udostępnień